Toto jsou oficiální stránky a ceny zde jsou jediné platné.
+420 381 476 100 info@laznevbechyni.cz

Věrnostní program

10% sleva na pobyt v rámci věrnostního programu (nelze kombinovat s dalšími slevami)
 
Nárok na registraci do věrnostního programu získá klient, který od 1.10.2016 absolvoval samoplátecký pobyt v našich lázních (tj. ubytování + strava + procedury) v souhrnné délce nejméně 14 nocí. 

Nevztahuje se na pobyty přes zdravotní pojišťovnu, komplexní léčbu, příspěvkovou léčbu a pobyty realizované prostřednictvím cestovní agentury (ověří naše obchodní oddělení).

Po ověření nároku na čerpání věrnostního programu bude registrovanému klientovi zaslána kartička s unikátním kódem, který je nutno uvést do objednávkového formuláře pro uplatnění nároku na slevu.

Kartička (resp. výhody z ní plynoucí) je nepřenosná, platí pouze pro osobu, na jejíž jméno byla vystavena, nevztahuje se ani na osoby v příbuzenském vztahu.


Pokud plníte výše uvedené podmínky, můžete si prostřednictvím níže uvedeného formuláře provést registraci.
Musíte vyplnit jméno a přijmení.
Musíte vyplnit datum narození.
Musíte vyplnit ulice.
Musíte vyplnit město.
Musíte vyplnit PSČ.
Musíte vyplnit telefon.
Musíte vyplnit email.

Výhody vyplývající z věrnostního programu nejsou přiznávány automaticky. Při objednávce pobytu je nutné zadat platné číslo karty účastníka věrnostního programu, popř. požádat o registraci, pokud se domníváte, že na účast ve věrnostním programu máte nárok.

Prohlédněte si kompletní nabídku našich lázeňských pobytů.

Nabídka lázeňských pobytů

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.