60b674962993c_01.jpg

Věrnostní program

Využijte náš věrnostní program

Získejte 10% slevu na pobyt v rámci věrnostního programu (nelze kombinovat s dalšími slevami).

Nárok na registraci do věrnostního programu získá klient, který od 1.10.2016 absolvoval samoplátecký pobyt v našich lázních (tj. ubytování + strava + procedury) v souhrnné délce nejméně 14 nocí.

Nevztahuje se na pobyty přes zdravotní pojišťovnu, komplexní léčbu, příspěvkovou léčbu a pobyty realizované prostřednictvím cestovní agentury (ověří naše obchodní oddělení).

Po ověření nároku na čerpání věrnostního programu bude registrovanému klientovi zaslána kartička s unikátním kódem, který je nutno uvést do objednávkového formuláře pro uplatnění nároku na slevu.

Registrace do věrnostního programu
60cb9e4a7db5b_loyalty-program-card.png

Výhody vyplývající z věrnostního programu nejsou přiznávány automaticky. Při objednávce pobytu je nutné zadat platné číslo karty účastníka věrnostního programu, popř. požádat o registraci, pokud se domníváte, že na účast ve věrnostním programu máte nárok.

Lázně Bechyně

Registrace do věrnostního programu


Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Formát 123 45
Číslo musí mít formát 602 123 456
Špatný formát e-mailu
Povinné pole
Povinné pole

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím