Lázně Bechyně

O lázních

Lázně Bechyně

Lázně Bechyně s.r.o. jsou od roku 1992 nestátním zdravotnickým zařízením. V září 2001 byla zahájena výstavba nového lázeňského domu pojmenovaného Olga (na památku matky bývalých majitelů Evy Märkiové a Ing. Josefa Kratkého) - třípodlažního domu nacházejícího se na zelené louce s ideálním umístěním v těsné blízkosti stravovacího a restauračního lázeňského domu Jana.

První hosté byli přivítání v květnu 2003. Historicky vzato je lázeňský hotelový dům Olga o 100 let mladší než hrázděné domy Šárka a Libuše. V suterénu domu Olga je zabudováno technologické vybavení, přípravny léčivých procedur, sklady a dílny. V přízemí se nachází vstupní hala, recepce, přijímací kancelář, denní bar i odpočinkový areál. Dále zde najdete hlavní léčebný provoz, který je rozdělen do 3 křídel.

Náš lázeňský dům Olga je brán jako centrální léčebný, ubytovací a odpočinkový objekt v jednom. Je v něm k dispozici 164 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány. V každém podlaží naleznete prostory s proskleným výhledem určených pro odpočinek a relaxaci. K dispozici jsou 4 výtahy.

Součástí lázeňského komplexu je i velký bazén a vířivka.

Naše lázně jsou dohromady schopny ubytovat až 472 hostů.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím