Toto jsou oficiální stránky a ceny zde jsou jediné platné.
+420 381 476 100 info@laznevbechyni.cz

Slevy a akce

Poskytované slevy

V našich lázních můžete využít některé z níže uvedených slev. Upozorňujeme, že jednotlivé slevy se nesčítají!35% sleva pro rodinné příslušníky

Při objednávce pobytu v rámci komplexní nebo příspěvkové péče (tj. strava + ubytování + procedury) je poskytována sleva 35% na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro rodinné příslušníky.

5% sleva za délku pobytu

Při objednávce pobytu Classic, Senior, Bolavá záda nebo individuálního pobytu na 14 a více nocí poskytujeme slevu 5% z celkové ceny pobytu.

Dárkový poukaz a věrnostní program

Darujte dárkový poukaz na lázeňský pobyt

Hledáte vhodný dárek k narozeninám, výročí, důležitým událostem, Vánocům, chcete poděkovat nebo jen tak potěšit své blízké? Darujte dárkový poukaz na pobyt či služby nabízené v našem lázeňském zařízení.

Věrnostní program

10% sleva na pobyt v rámci věrnostního programu (nelze kombinovat s dalšími slevami)
 
Nárok na registraci do věrnostního programu získá klient, který od 1.10.2016 absolvoval samoplátecký pobyt v našich lázních (tj. ubytování + strava + procedury) v souhrnné délce nejméně 14 nocí.
 
Nevztahuje se na pobyty přes zdravotní pojišťovnu, komplexní léčbu, příspěvkovou léčbu a pobyty realizované prostřednictvím cestovní agentury (ověří naše obchodní oddělení).
 
Po ověření nároku na čerpání věrnostního programu bude registrovanému klientovi zaslána kartička s unikátním kódem, který je nutno uvést do objednávkového formuláře pro uplatnění nároku na slevu.
 
Kartička (resp. výhody z ní plynoucí) je nepřenosná, platí pouze pro osobu, na jejíž jméno byla vystavena, nevztahuje se ani na osoby v příbuzenském vztahuZískejte více informací o léčebných procedurách.

Pokračujte na informace o procedurách

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.