60b674962993c_01.jpg

Slevy a akce

Poskytované slevy

V našich lázních můžete využít některé z níže uvedených slev. Upozorňujeme, že jednotlivé slevy se nesčítají!

35% sleva pro rodinné příslušníky

Při objednávce pobytu (strava, ubytování a procedury) pro rodinné příslušníky klientů na komplexní a příspěvkovou lázeňskou léčbu je poskytována sleva 35% na ubytování.

Nabídka pobytů

5% sleva za délku pobytu

Pokud si vyberete některý z pobytů Classic, Senior, Bolavá záda nebo individuálního pobytu na 14 a více nocí, poskytneme Vám slevu 5 % z celkové ceny pobytu.

Objednat si pobyt

10% sleva za pobyt na poslední chvíli

Objednejte si některý z pobytových balíčků na poslední chvíli a získejte slevu 10% - je možné sloučit s věrnostní kartou. Pobyt musí být objednán a zároveň zrealizován do 14 dnů. Nabídka platí dle volné kapacity a nevztahuje se na jednodenní pobytové balíčky.
Lze objednat pouze přes objednávkový formulář.

Objednat si pobyt

Lázně Bechyně

Využijte náš věrnostní program

Získejte 10% slevu na pobyt v rámci věrnostního programu (nelze kombinovat s dalšími slevami).

Nárok na registraci do věrnostního programu získá klient, který od 1. 10. 2016 absolvoval samoplátecký pobyt v našich lázních (tj. ubytování + strava + procedury) v souhrnné délce nejméně 14 nocí.

Nevztahuje se na pobyty přes zdravotní pojišťovnu, komplexní léčbu, příspěvkovou léčbu a pobyty realizované prostřednictvím cestovní agentury (ověří naše obchodní oddělení). Po ověření nároku na čerpání věrnostního programu bude registrovanému klientovi zaslána kartička s unikátním kódem, který je nutno uvést do objednávkového formuláře pro uplatnění nároku na slevu.

Kartička a výhody z ní plynoucí, je nepřenosná. Platí pouze pro osobu, na jejíž jméno byla vystavena. Neplatí pro osoby v příbuzenském vztahu.

60cc6bb80ce42_voucher-02.png

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím