60b674962993c_01.jpg

Léčebné pobyty

Lázně Bechyně

Lázeňské balíčky

Vybrat si u nás můžete dle zaměření, ceny nebo délky pobytu.

46/0.jpg
Léčebný

Bechyňská pohoda

Pobyt sestavený pro ty, kdo si chtějí odpočinout od starostí všedních dnů a uvolnit se v příjemném prostředí malebného...

Cena od 10 232 Kč 7 dní 6 nocí Zjistit více o pobytu
83/4.jpeg
Léčebný

Síla konopí

Ve spolupráci se značkou Annabis jsme vytvořili balíček přímo zaměřený na léčbu pomocí účinných látek z konopí.

Cena od 10 942 Kč 7 dní 6 nocí Zjistit více o pobytu
46/2.jpg
Léčebný

Bolavá záda

Pobytový balíček sestavený pro preventivní i nápravnou léčbu akutních a chronických bolestí zad. Pro dosažení optimálního...

Cena od 12 132 Kč 8 dní 7 nocí Zjistit více o pobytu
46/1.jpg
Léčebný

Senior

Cílem tohoto léčebného a relaxačního pobytu je zlepšení celkového zdravotního stavu a psychické i fyzické kondice. To vše s...

Cena od 10 272 Kč 8 dní 7 nocí Zjistit více o pobytu
Lázně Bechyně

Darujte dárkový poukaz na lázeňský pobyt

Hledáte vhodný dárek k narozeninám, výročí, důležitým událostem, Vánocům, chcete poděkovat nebo jen tak potěšit své blízké?

Darujte dárkový poukaz na pobyt či služby nabízené v našem lázeňském zařízení.

60ec08d0494fa_voucher-01.png
Lázně Bechyně

Využijte náš věrnostní program

Získejte 10% slevu na pobyt v rámci věrnostního programu (nelze kombinovat s dalšími slevami).

Nárok na registraci do věrnostního programu získá klient, který od 1.10.2016 absolvoval samoplátecký pobyt v našich lázních (tj. ubytování + strava + procedury) v souhrnné délce nejméně 14 nocí.

Nevztahuje se na pobyty přes zdravotní pojišťovnu, komplexní léčbu, příspěvkovou léčbu a pobyty realizované prostřednictvím cestovní agentury (ověří naše obchodní oddělení). Po ověření nároku na čerpání věrnostního programu bude registrovanému klientovi zaslána kartička s unikátním kódem, který je nutno uvést do objednávkového formuláře pro uplatnění nároku na slevu.

Kartička a výhody z ní plynoucí, je nepřenosná. Platí pouze pro osobu, na jejíž jméno byla vystavena. Neplatí pro osoby v příbuzenském vztahu.

60ec0974a8422_voucher-02.png

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím