Toto jsou oficiální stránky a ceny zde jsou jediné platné.
+420 381 476 100 info@laznevbechyni.cz

Časté dotazy

Pokud máte v rámci pobytového balíčku ubytování Standard v lázeňském hotelu Olga, je na pokoji vlastní sociální zařízení. Pokud se jedná o ubytování typu Econom v lázeňských domech Libuše nebo Vlasta, nachází se sociální zařízení na patře a je zpravidla sdílené pro 3 pokoje.

Naši klienti mohou využít vlastní techniky (chytrý telefon, tablet, notebook) k připojení na volně dostupnou Wi-Fi síť, která pokrývá celý hotel OLGA, celý lázeňský dům Libuše a restauraci v lázeňském domě JANA. Pokud si s sebou klient vlastní techniku nechce nebo nemůže dovézt, lze se na internet dostat 24 hodin denně pomocí jednoho ze dvou počítačů s veřejným internetem, umístěných ve druhém patře lázeňského hotelu OLGA.

Ano, toto je pravdivá informace do té míry, že u nás můžete zcela dobrovolně a zdarma vyzkoušet například techniku dechu zvanou Pránájáma. Na tuto techniku k nám několikrát týdně dojíždí certifikovaná lektorka Marie Ria Rychlíková. Dále je možno (opět dobrovolně a zdarma) vyzkoušet akupresuru pod vedením indického lektora Dr. Sandhu. O datech konání všech kurzů a přednášek Vás informujeme v předstihu zde na stránkách v sekci "Akce a zájezdy". Věříme, že tisíce let staré techniky orientální medicíny jsou vhodným doplňkem naší účinné lázeňské péče a nabízíme Vám touto formou seznámení s nimi.

V rámci našich služeb pro veřejnost je k dispozici komerční plavání s vířivkou, aqua aerobic, či finská a parní sauna. Ceny a jednotlivé časy, kdy je možno těchto aktivit využít, naleznete v rubrice Služby. Máte-li zájem o některou z nabízených služeb, je nutné předem zavolat na recepci (tel.: 381 476 100) a rezervovat si termín! Bez předchozí rezervace není možné službu poskytnout!

Pro naše lázeňské hosty máme k dispozici placené parkoviště přímo v areálu lázní. Klient si parkování hradí sám s vyjímkou vybraných pobytových balíčků, kde je parkovné poskytováno zdarma jako bonus k pobytu. Parkovací kartu vydává personál na recepci. Parkoviště je umístěno v bezprostřední blízkosti lázeňského hotelu Olga a je monitorováno bezpečnostním kamerovým systémem. Pokud musíte svůj pobyt u nás zkrátit, vracíme pouze nespotřebované parkovné. Výši poplatků za parkování uvádíme v sekci Ceník.

Ubytování na pokoji je možné až ve chvíli, kdy je pokoj pro Vás připraven. Toto se děje u každého pokoje v jiném časovém sledu, proto jednotně klientům sdělujeme, že budou ubytováni od 12:00 hodin. V případě, že je pokoj připraven dříve, sdělíme to klientovi při nástupu na léčebný pobyt a klíče od pokoje obdrží dříve.

Ano. V lázeňském domě Libuše je k dispozici umyvadlo přímo na pokoji, pouze sociální zařízení a sprchy jsou společné na každém patře.

Ano. Během pobytu si můžete nechat vyprat prádlo s vyjímkou spodního prádla. Služba se objednává u pokojské a je zpoplatněna dle aktuálního ceníku nad rámec ceny pobytu.

V našich lázních se nudit nebudete. Pro své klienty zajišťujeme bohatý kulturní program (výlety a exkurze s průvodcem, okružní jízdy po Bechyni, taneční večery, vernisáže, atd.) a přednáškový program (odborné přednášky, cestopisné přednášky, prezentace). Kdo dává přednost knihám, pro toho je k dispozici naše vlastní knihovna, není nutné si vozit knihy s sebou. Pro vyznavače aktivního odpočinku je možnost výpůjčky kol a sportovního vybavení.

I. kategorie: Sociální zařízení, TV, lednice, Wi-Fi na pokoji, procedury v hotelu, 4 výtahy.

II. kategorie: Sociální zařízení, TV, lednice jsou společné na patře, na procedury a stravu se dochází, Wi-Fi, budovy bez výtahu.

Volný vstup do bazénu je zajištěn pouze u vybraných pobytových balíčků (např. Hodnota zdraví, Zdravá krása). Obecně jej neumožňujeme, volné časy plavání Vám rádi sdělí na časování procedur.

Na pokoji jsou Vám k dispozici ručníky a osušky. Župan a vysoušeč vlasů si můžete zapůjčit na recepci lázeňského hotelu Olga.

Složení procedur v balíčku nelze měnit jinak, než ze zdravotních důvodů dle ordinace lékaře.

Ano, tato služba u nás není zpoplatněna. Objednávku odvozu lze vyřídit na recepci lázeňského hotelu Olga telefonicky na čísle 381 476 100 nebo e-mailem na adresu: recepce@laznevbechyni.cz

Při komplexní lázeňské péči neschopenku vystaví lékař lázeňského zařízení.

O tom, zda je potřebné léčebný pobyt prodloužit, rozhoduje ošetřující lékař na základě zdravotního stavu klienta. Toto prodloužení musí schválit revizní lékař zdravotní pojišťovny.

Délka léčebného pobytu pro danou diagnózu je stanovena indikačním seznamem. Může být zkrácen pouze ze závažných důvodů na návrh ošetřujícího lékaře a po schválení primářem.

Rezervaci Vám rádi provedeme (tato služba je zdarma, je však závazná). Měsíc před nástupem na léčbu by měl být návrh doručen do lázní.

Ne, toto nelze ovlivnit. Pokoje jsou přidělovány klientům průběžně dle aktuální obsazenosti a není možné rezervovat konkrétní pokoj.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.