60c38768b50f0_food.jpg

Možnosti stravování

Chutná a kvalitní
kuchyně

Naše lázně zásobují pouze prvotřídní dodavatelé, protože klademe důraz na chutnou a kvalitní kuchyni.

Klientům nabízíme několik možností stravování, které rozdělujeme do dvou skupin - pro naše běžné návštěvníky a pro návštěvníky se speciálním jídelníčkem.

Pro návštěvníky našich lázní je dostupná i restaurace a denní bar.

Informace o cenách stravování získáte v ceníku.

Ceny stravování
Lázně Bechyně
60c388759880b_img-15.jpg
60c388571139d_img-14.jpg
Lázně Bechyně

Návštěvníci bez speciální diety

Naše kuchyně nabízí tři jídla denně - snídaně, obědy i večeře. K snídani Vám nabídneme bohatou nabídku formou bufetu a k obědu si můžete vybrat ze čtyř druhů jídel - dvě bez omezení ingrediencí, další dvě potom s omezením, pro návštěvníky se speciální dietou. Pokud byste si náhodou z nabídky jídel nevybrali, samozřejmostí je možnost objednat si něco ze stálého jídelního lístku.

Návštěvníci se speciální dietou

Pro návštěvníky, kteří jsou omezeni zdravotní dietou či jsou alergičtí na určité suroviny, máme každý den připravené snídaně, vybrané naší dietní sestrou (která se také stará o rozmanitost snídaní, proto žádná snídaně nebude stejná jako ta předchozí) a dále 4 druhy obědů. Možné je také objednat si ze stálého jídelního lístku.

Nabídka denního baru a restaurace

Denní bar je k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 a najdete zde rozmanitý výběr chlebíčků, zákusků, alkoholických i nealkoholických nápojů a kávu.

Prohlédněte si kompletní nabídku našich lázeňských pobytů.

Nabídka lázeňských pobytů

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím