60c38768b50f0_food.jpg

Možnosti stravování

Chutná a kvalitní
kuchyně

Naše lázně zásobují pouze prvotřídní dodavatelé, protože klademe důraz na chutnou a kvalitní kuchyni.

Klientům nabízíme převážně klasickou českou kuchyni a dbáme na pestrost stravy, proto je nově k dispozici také zeleninový bar.

Pro návštěvníky Lázní Bechyně je dostupná i restaurace a denní bar.

Informace o cenách stravování získáte v ceníku.

Ceny stravování
Lázně Bechyně
60c388759880b_img-15.jpg
60c388571139d_img-14.jpg
Lázně Bechyně

Lázně Bechyně s.r.o. zajišťují možnost odběru základních druhů dietní stravy, včetně zavedení diet speciálních. 

Vegetariánská dieta (zavedená v jídelním lístku) a diabetická dieta nepodléhá příplatku. 

Speciální dieta je bez příplatku pouze tehdy, je-li u klienta zdravotně indikována a předepsána ve formě lékařské zprávy, předložené klientem před započetím lázeňského pobytu. 

V ostatních případech podléhá speciální dieta, včetně diety veganské, zpoplatnění v částce 150 Kč/den. 

Variantně je možné dokoupení stravy "Standard Plus"- salonek (snídaně, oběd, večeře bufetovou formou). Výše uvedený příplatek je možné uhradit v recepci LH OLGA. Výjimka ze zpoplatnění podléhá předchozímu schválení vedoucího stravovacího úseku a ředitele lázní.

29/7.jpg

Klient je ve všech případech dietních režimů povinen oznámit a domluvit jejich realizaci se zaměstnancem dietního úseku na LD JANA. 

Provozovatel lázní si vyhrazuje právo daný typ diety ve spolupráci s lázeňským lékařem jednostranně upravit tak, aby odpovídal zdravotnímu stavu klienta a jeho dietnímu režimu. 

Lázně Bechyně

Podrobnosti o stravování

Naše kuchyně nabízí tři jídla denně - snídaně, obědy i večeře. Pro maximální komfort stravování je strava podávána formou bufetu, kde si lze vybrat z pestré nabídky pokrmů a nápojů. Každý si tak může zvolit přesně to, co mu chutná (co může) a velikost porce si určuje zcela sám.

Nabídka denního baru a restaurace

Denní bar je k dispozici každý den od 8:00 do 20:00 a najdete zde rozmanitý výběr chlebíčků, zákusků, alkoholických i nealkoholických nápojů a kávu. Lázeňská restaurace je Vám k dispozici denně od 11:00 hodin a více informací o nabídce naleznete zde.

Prohlédněte si kompletní nabídku našich lázeňských pobytů.

Nabídka lázeňských pobytů

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím