60b674962993c_01.jpg

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Lázně Bechyně

Udělujete tímto souhlas společnosti Lázně Bechyně, s.r.o. , se sídlem č. p. 202, Bechyně 391 65, IČ: 46678654, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 1435 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

Jméno a příjmení, adresu, datum narození, e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Jméno, příjmení, adresu, datum narození, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem vytvoření cenové nabídky . Tyto údaje budou Správcem zpracovávány po dobu jednání o uzavření objednávky mezi vámi a Správcem, nejdéle však 1 měsíc od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu na adresu Správce nebo na e-mail: [email protected] . Zpětvzetím však může dojít k ukončení jednání o objednávce.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou za stejných podmínek zpracovávat i tito zpracovatelé:

a. Poskytovatel software BENEFICIO MEDIA, s.r.o., Myslíkova 12, Praha 2, 120 00
b. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době Správce nevyužívá.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

• vzít souhlas kdykoliv zpět,
• požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
• požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
• vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
• požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů.

V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů máte možnost kontaktovat přímo Správce, popř. Úřad pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, www.uoou.cz, [email protected]

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím