Toto jsou oficiální stránky a ceny zde jsou jediné platné.
+420 381 476 100 info@laznevbechyni.cz

Ceny parkování a poplatky

Parkovné

Název služby Parkovné na 1 den Parkovné na 1 týden
Osobní automobil 50,- Kč 260,- Kč
Mikrobus 100,- Kč 520,- Kč
Autobus 210,- Kč -

Poplatky

Název služby Cena
Lázeňský poplatek** 15,- Kč / Den

** Dle vyhlášky č. 4/2010 Městského úřadu v Bechyni a na jeho účet hradí klienti při nástupu do lázní poplatek.

Sazba poplatku činí za osobu, je-li tato osoba poživatelem invalidního, vdovského, vdoveckého nebo starobního důchodu, který je jeho jediným zdrojem příjmu nebo poživatel sirotčího důchodu, za každý i započatý den pobytu, není-li tento dnem příchodu, 10,- Kč.

Poplatku nepodléhají:

osoby nevidomé, bezmocné a osoby s těžkým zdravotním postižením, kterým byl přiznán III. stupeň mimořádných výhod podle zvláštního právního předpisu a jejich průvodci osoby mladší 18 let a starší 70 let nebo osoby, na které náležejí přídavky na děti (výchovné) anebo vojáci v základní službě a osoby, které vykonávají civilní službu.

Pobyty a wellness

Ceník pobytů a wellnessu jsou dostupné také na detailech jednotlivých pobytů nebo procedur, kde o nich získáte také více informací.

Krátkodobé pobyty

VÍCE

Dlouhodobé pobyty

VÍCE

Pobyty v akci

VÍCE

Léčebné procedury

VÍCE

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.