Toto jsou oficiální stránky a ceny zde jsou jediné platné.
+420 381 476 100 info@laznevbechyni.cz

Dlouhodobé pobyty

Léčebný

Bolavá záda

Pobytový balíček sestavený pro preventivní i nápravnou léčbu akutních a chronických bolestí zad. Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme minimálně dvoutýdenní pobyt.

Cena od 9 348 ,- Kč
8 dní a 7 nocí
Detail pobytu
Léčebný

Classic

​​​​​​​​​​​​​​Balíček zaměřený na poruchy pohybového aparátu. Začíná důkladným vstupním vyšetřením, na základě kterého lékař předepíše průměrně tři léčebné procedury denně.

Cena od 10 073 ,- Kč
8 dní a 7 nocí
Detail pobytu
Léčebný

Senior

Cílem tohoto léčebného a relaxačního pobytu je zlepšení celkového zdravotního stavu a psychické i fyzické kondice. To vše s ohledem na specifické potřeby seniorů.

Cena od 7 468 ,- Kč
8 dní a 7 nocí
Detail pobytu
Léčebný

Bechyňská pohoda

Pobyt sestavený pro ty, kdo si chtějí odpočinout od starostí všedních dnů a uvolnit se v příjemném prostředí malebného lázeňského městečka. Úžasné koupele, které balíček obsahuje…

Cena od 7 148 ,- Kč
7 dní a 6 nocí
Detail pobytu
Léčebný

Zdravá krása

Týdenní luxusní balíček obsahuje kromě relaxačních lázeňských procedur i speciální revitalizační ošetření s využitím nejnovějších vědeckých poznatků a technologií, které pracují…

Cena od 10 658 ,- Kč
7 dní a 6 nocí
Detail pobytu
Léčebný
Novinka

Zdravé kosti

Léčebný program, který Vám, kdo trpíte osteoporózou, pomůže zlepšit pohyblivost, snížit bolestivost a přispěje k prevenci zlomenin. Navíc zažijete atmosféru lázní, klid a pohodu.

Cena od 9 789 ,- Kč
7 dní a 6 nocí
Detail pobytu

Darujte dárkový poukaz na lázeňský pobyt

Hledáte vhodný dárek k narozeninám, výročí, důležitým událostem, Vánocům, chcete poděkovat nebo jen tak potěšit své blízké? Darujte dárkový poukaz na pobyt či služby nabízené v našem lázeňském zařízení.

Věrnostní program

10% sleva na pobyt v rámci věrnostního programu (nelze kombinovat s dalšími slevami)
 
Nárok na registraci do věrnostního programu získá klient, který od 1.10.2016 absolvoval samoplátecký pobyt v našich lázních (tj. ubytování + strava + procedury) v souhrnné délce nejméně 14 nocí.
 
Nevztahuje se na pobyty přes zdravotní pojišťovnu, komplexní léčbu, příspěvkovou léčbu a pobyty realizované prostřednictvím cestovní agentury (ověří naše obchodní oddělení).
 
Po ověření nároku na čerpání věrnostního programu bude registrovanému klientovi zaslána kartička s unikátním kódem, který je nutno uvést do objednávkového formuláře pro uplatnění nároku na slevu.
 
Kartička (resp. výhody z ní plynoucí) je nepřenosná, platí pouze pro osobu, na jejíž jméno byla vystavena, nevztahuje se ani na osoby v příbuzenském vztahuZískejte více informací o léčebných procedurách.

Pokračujte na informace o procedurách

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.