Toto jsou oficiální stránky a ceny zde jsou jediné platné.
+420 381 476 100 info@laznevbechyni.cz

Aktuální opatření

Vážení klienti,

jsme si vědomi toho, že v této mimořádně náročné době pandemie koronaviru v Evropě je potřeba udělat maximum k ochraně vašeho zdraví a zdraví našeho personálu. Děláme v tomto ohledu každý den řadu nových opatření, která mají za účel minimalizovat riziko zavlečení nákazy. Neméně důležitou funkci mají v tomto ohledu také aktuální informace, ze kterých můžete čerpat. Abychom vše maximálně zefektivnili, založili jsme tuto stránku na našem oficiálním webu a budeme Vás zde zásobovat aktuálním děním.

Všichni se v tuto chvíli soustředíme na jediné téma a tím je ochrana zdraví a životů s ohledem na to, že naši klientelu tvoří převážně nejvíce ohrožená skupina. Daří se nám udržet nulový výskyt nákazy a dál pokračujeme ve zvyšování kvality ochrany prostředí s využitím všech dostupných technologií (viz. níže).

 

Seznam událostí v čase

 

30.11.2020

Vážení klienti Lázní Bechyně, 
v návaznosti na přechod ČR do 3. stupně PES mohou lázně od 3.12.2020 poskytovat lázeňskou léčebnou rehabilitační péči bez ohledu na způsob úhrady, stejně jako wellness a hotelové služby. Na ty se vztahují omezení, jež platí i pro ostatní ubytovací zařízení.

Lázně Bechyně

 


 

28.10.2020

Vážení klienti Lázní Bechyně,
na základě usnesení Vlády ČR č.1103 ze dne 26.10.2020 s platností od 28.10.2020 je poskytovaná lázeňská léčebně rehabilitační péče výlučně pro klienty, pacienty, kterým je hrazena tato léčebná péče z veřejného zdravotního pojištění (tj. komplexní a příspěvková lázeňská léčebně rehabilitační péče). Samoplátecké léčebné pobyty jsou do odvolání pozastaveny. Jednotlivci budou kontaktováni obchodním oddělením, popř. využijte sami kontaktů uvedených na našich webových stránkách. Děkujeme.

Lázně Bechyně

 


 

 

9.10.2020

Vážení klienti,

reagujeme na další opatření vlády platná od pátku 9.10.2020. Dočasně (do 25.10.2020 včetně) platí úplný zákaz návštěv pro naše klienty. Zároveň omezujeme provoz restaurace do 20:00 hod. a nebude dostupná veřejná síť wi-fi v prostorách restaurace. Uvnitř restaurace platí zasedací pořádek dle nařízení vlády, tj. max. 4 lidé u jednoho stolu.

Děkujeme za pochopení.

Lázně Bechyně

 


 

3.10.2020

Vážení klienti,

reagujeme na opatření vlády platná od pondělí 5.10.2020. Dočasně dojde k přerušení tanečních večerů a hudební produkce do 3.11.2020. Přednáškový a vzdělávací program, stejně tak výlety, budou probíhat dál, s omezením počtu do 20 osob za dodržení zvýšených hygienických opatření. Provoz Lázeňské Restaurace bude od 11:00 do 22:00 hodin. Obsluha hostů probíhá dle vymezených míst k sezení.

Žádáme klienty lázní, aby se po dobu následujících 14 dní zdrželi návštěv příbuzných/blízkých a neopuštěli v rámci léčebného pobytu Bechyni.

Děkujeme za pochopení.

Lázně Bechyně

 


 

 

15.9.2020

Vážení klienti,

v Lázních Bechyně jsme do dnešního dne naštěstí nemuseli řešit nákazu koronavirem a tento stav chceme i nadále udržet. Apelujeme proto na Vás, abyste ve vnitřních prostorách nosili roušky/respirátory, při čekání dodržovali rozestupy 2m a omezili shlukování do větších skupin v rámci zásad 3R.

V případě potřeby si lze roušku za 14Kč zakoupit také přímo na místě v obchodě uvnitř lázeňského hotelu Olga.

Nadále platí doporučení zvýšené hygieny rukou, využívejte dávkovačů dezinfekčního přípravku, instalovaných v areálu lázní. Jiná opatření/omezení jsme zatím nepřijali, ale mohou následovat. Průběžně Vás o nich budeme informovat prostřednictvím webových stránek a Facebooku.

Lázně Bechyně

 


 

25.8.2020

Vážení klienti,

kapacita pro příjem voucherů je opět volná, rušíme dočasné omezení jejich příjmu a s platností od 25.8.2020 lze znovu pobyty s uplatněním voucheru na 4000Kč sjednávat.

Děkujeme za trpělivost.


 

 

21.7.2020

Vážení klienti,

přemýšleli jsme, jak Vám kompenzovat omezení provozu z letošního jara a napadlo nás, že letos umožníme pobyt v Lázních Bechyně v průběhu adventu. V současné době intenzivně pracujeme na sestavení konkrétní nabídky a kulturního programu. Již velmi brzy bude možnost si pobyt rezervovat. Veškeré informace zveřejníme zde na našich stránkách a na Facebooku.

Lázně Bechyně

 


 

8.7.2020

Vážení klienti,

z kapacitních důvodů je od dnešního dne, tj. 8.7. 2020 pozastaven příjem nových žádostí na samoplátecké pobyty s využitím voucheru na 4 000 Kč až do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

 


 

 

7.7.2020

 • Vážení klienti,

  ohledně voucherů na pobyty se strhla velká vlna zájmu, což maximálně vytěžuje naše obchodní oddělení. MMR přislíbilo na pátek 3.7.2020 dodat přístupové údaje do systému, nicméně se do dnešního dne toto nezdařilo realizovat a stále jsou procesní překážky k odbavení obrovské poptávky. Proto Vás žádáme o trpělivost, naši zaměstnanci s danou situací nemohou do vyřešení ze strany MMR víc udělat.

  Děkujeme za pochopení.

  Lázně Bechyně

 


 

 

29.4.2020 

 • Poděkování firmě RN Montované stavby

Děkujeme firmě RN Montované stavby za věcný dar 400ks roušek, které jsou pro nás v tuto chvíli velmi aktuální.

 


 

 

27.4.2020 

 • Informace k obnovení provozu Lázní Bechyně

Vážení klienti, z rozhodnutí vlády ČR ze dne 23.4.2020 můžeme opět dnem 27.4.2020 přijímat pacienty na lázeňskou léčebnou rehabilitační péči a samoplátecké pobyty. Od dnešního dne komunikujeme individuálně s klienty jejich nástupy na pobyty. První lázeňští hosté nastoupí dne 1.5.2020.
Lázeňské pobyty budou realizovány v souladu s aktuálními preventivně bezpečnostními opatřeními MZ ČR.

Veškeré informace se dozvíte na obchodním oddělení, přijímací a ubytovací kanceláři nebo na recepci (viz. kontakty).

 


 

 

30.3.2020

 • Omezení objednávek pobytů přes webové stránky

Vážení klienti, v aktuální situaci není reálné rezervovat pobyty na příští měsíce. Z toho důvodu budou během dnešního dne deaktivovány některé objednávkové formuláře na našem webu.
Nadále je možné objednávat hodnotové dárkové poukazy, které nejsou vázány na konkrétní termín poskytnutí služby. O změnách budeme informovat.

 


 

23.3.2020

 • Poděkování za roušky!

Vedení společnosti Lázně Bechyně, s.r.o. vyjadřuje upřímné poděkování za nezištný přístup a okamžitou pomoc při šití tolik potřebných roušek : Rodině pana Ing. Zdeňka Škardy z Jindřichova Hradce (toho času pacienta lázní). Rovněž tak naší bývalé zaměstnankyni Zdeňce Nelibové. Zaměstnankyním : Martině Fialové ,Janě Maškové, Heleně Čápové, Ditě Kadlecové, Evě Kolářové, Janě Simotové a Miluši Schillingové. Inspirativní je přístup paní Alice Suchanové a všech, kteří spontánně pomáhají a sdružují se na Facebooku ve skupině Roušky pro Bechyni. Děkujeme Vám všem, kteří nám pomáháte!

 


 

20.3.2020

 • Odbavování pobytů v době platnosti vládou nařízených opatření

Na základě vládního opatření - zákon 258/2000 Sb. je od 19.3.2020 pozastaveno přijímání dalších klientů na všechny lázeňské pobyty s platností do odvolání.

V současné době je pozastaveno objednávání nových rezervací pro klienty pojišťoven, ale i samopláteckých pobytů.

Nové podmínky budou stanoveny po ukončení platnosti vydaného vládního nařízení. Děkujeme za pochopení.

 


 

19.3.2020

 • Dnes dorazí zásilka materiálu na výrobu dalších roušek.

V souvislosti se včerejším nařízením vlády ohledně povinnosti zakrývání dýchacích cest se okamžitě zvedla poptávka po rouškách. Naše zásoby materiálu ji nebyly schopny pokrýt, ale podařilo se rychle zajistit dodávku textílií, která by dnes měla dorazit. Výroba se tedy opět rozjede a věříme, že do konce týdne budeme mít dostatek hotových roušek pro klienty. Chápeme určitou nervozitu z toho, že roušky v potřebném množství nejsou ihned k dispozici, ale děláme maximum pro vyřešení situace. Dočasně rozdáme improvizované šátky prostřednictvím lékařského úseku.

 • Dezinfekční náplně dorazí v průběhu pátku.

V některých dávkovačích dezinfekce již došla náplň. Jedná se rovněž o nedostatkové zboží, nicméně máme od dodavatele přislíbeno řešení na pátek 20.3.2020. Je potřeba si uvědomit, že jedna dávka dezinfekce vystačí na obě ruce. Někteří klienti aplikují jednu dávku na jednu ruku a ihned další na druhou ruku, což je opravdu zbytečné a zásoby tímto způsobem rychle dojdou. Apelujeme na všechny, aby používali jen jednu dávku, kterou následně promnou mezi obě ruce. Děkujeme za pochopení.

 • Rozšířili jsme sekci častých dotazů

Pro snazší dostupnost odpovědí na frekventované dotazy v souvislosti s pandemií koronaviru jsme rozšířili sekci Časté dotazy a budeme ji pro Vás průběžně doplňovat.

 


 

18.3.2020

 • Vláda ČR vydala zákaz pohybu a pobytu mimo bydliště bez ochranných prostředků dýchacích cest.

Našim klientům budou podle aktuálních dispozic zdarma vydávány ústenky a roušky, aby tento zákaz mohli dodržet. Část bude naší vlastní výroby a část z jiných zdrojů. Tímto děkujeme hnutí Trikolóra za věnování 50ks roušek pro naše klienty a našim zaměstnancům, kteří ochotně vyvinuli v rekordně krátkém čase vlastní model ručně vyráběných roušek.

 


 

17.3.2020

 • V odpoledních hodinách v našem zařízení proběhla tzv. sanitární fogace.

Jedná se o metodu velkoplošné dezinfekce prostor aerosolem tak, aby se ve vzduchu a na všech površích v ošetřeném prostoru rozptýlily částice s dezinfekčním účinkem. Tento účinek má životnost cca 14 dní a po tu dobu jsou případné viry a bakterie likvidovány okamžitě po kontaktu s částicemi dezinfekce. Tímto způsobem byl preventivně sanovám prostor výkonu procedur a frekventované části LH Olga a ředitelství lázní. Jedná se o nejlepší řešení plošné dezinfekce na trhu, kterým chceme pravidelně udržovat prostory a zamezit tím možnému zavlečení infekce do našich lázní.

 


 

16.3.2020

 • Instalace bezdotykových dávkovačů dezinfekce v areálu lázní.

Nově jsme nechali nainstalovat tyto dávkovače, aby naši klienti a personál měli možnost kdykoliv využít okamžité dezinfekce rukou.

 • Náš personál postupně zavádí používání roušek na pracovišti.

Z důvodu jejich nedostatku někteří naši zaměstnanci nelenili a pustili se do vlastní výroby roušek, kterými budou zásobovat své kolegy a částečně také klienty, abychom zabránili případnému zavlečení a rozšíření nákazy (infekčního onemocnění dýchacích cest) v našem zařízení. Všem zaměstnancům, kteří přispěli k výrobě roušek tímto děkujeme!

 • Bylo zavedeno ochranné pásmo pro lázeňský areál.

Vydali jsme zákaz vstupu veřejnosti a návštěv do areálu lázní ve snaze vytvořit čistý prostor pro pohyb a relaxaci našich klientů. Znamená to, že na naše pozemky nesmí vstoupit nikdo jiný, než klienti a personál lázní (popř. zaměstnanci firem, kteří poskytují služby nutné k zajištění řádného chodu lázní). Na dodržování tohoto opatření dohlíží náš personál a případné porušení zákazu hlásí Policii ČR.  

 


 

Informace o dalších opatřeních, která byla přijata před 16.3.2020 naleznete v sekci Aktualit (viz. https://www.laznevbechyni.cz/aktuality/preventivni-opatreni-v-laznich-bechyne).

Prohlédněte si kompletní nabídku našich lázeňských pobytů.

Nabídka lázeňských pobytů

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.