Toto jsou oficiální stránky a ceny zde jsou jediné platné.
+420 381 476 100 info@laznevbechyni.cz

Kultura a akce

Rozkřídlení v Galerii Záliv

Datum zveřejnění: 21.02.2020 | Kategorie: Kultura a akce

Keramiku, obrazy a tapisérie nabídla rozmanitá pozůstalost českobudějovické rodačky, výtvarnice Renaty Kubínové lázeňské Galerii Záliv. Víc jak sto padesát položek v pátek 21. února se uvelebilo v prostoru galerie v prvním poschodí budovy Olga a na zahájení výstavy doputovalo bezmála sto hostů. Převeliká účast pro nedostatek místa zadržela některé osoby v přízemí, avšak ani tam nepanovalo smutnění. Odtud lidé sice málo viděli, ale naštěstí všechno slyšeli.

Celý článek

Vernisáž - Navždy a daleko - E. Toulová

Datum zveřejnění: 26.09.2019 | Kategorie: Kultura a akce

Výběr z malířské tvorby filmové režisérky (FAMU 2012, Evy Toulové (1990), odhalí autorku jako snovou bytost s fantaskními představami realizovanými v emočním naladění mysli. Na vernisáži v Galerii Záliv ve čtvrtek 10.října v 16.30 hod. bude uvedena i ukázka z její  filmové tvorby a představí se host "tajeného jména."

Celý článek

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.