60b674962993c_01.jpg

Aktuality z lázní

Pravidla nástupu na pobyt od 22.11.2021


Vážení klienti, od 22.11.2021 se změnila pravidla pro nástup na pobyt.

V případě, že máte rezervován pobyt od tohoto data, je nutné se s nimi předem seznámit.

S platností od 22. listopadu 2021 se upravují pravidla příjmu klientů na pobyty v Lázních Bechyně s ohledem na aktuálně platná opatření vlády ČR (viz. toto mimořádné opatření).

Očkovaní klienti a klienti, kteří prodělali onemocnění Covid-19 (SARS-CoV-2) do 180 dní od prvního pozitivního testu, mohou nastoupit na pobyt bez dalších omezení.

Od 22. 11. 2021, předložte při nástupu do Lázní Bechyně následující:

  1. Národní nebo EU certifikát o provedeném očkování proti Covid-19 (SARS-CoV-2) v listinné nebo digitální formě, pokud uběhlo nejméně 14 dní od úplného očkování (platí shodně pro jednodávkové i dvoudávkové schéma).

  2. Potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19 (SARS-CoV-2), pokud od prvního pozitivního PCR nebo antigenního testu neuplynulo více než 180 dnů.

  3. Neočkovaní klienti, nastupující na léčebný pobyt (komplexní, příspěvkový nebo samoplátecký), se musí prokázat platným negativním PCR testem (platnost testu je 72 hodin). 

  4. Neočkovaní klienti samoplátci na wellness pobyty nebudou přijati! Výjimku mají klienti, kteří nemohou být ze zdravotních důvodů očkováni, a doloží tuto skutečnost záznamem z registru ISIN. Spolu s tímto potvrzením při nástupu na pobyt do Lázní Bechyně předloží platný negativní PCR test (platnost testu je 72 hodin).

Antigenní testy již nejsou uznávány jako potvrzení o bezinfekčnosti, proto nebudou akceptovány a klient, prokazující se tímto typem testu, nebude na pobyt přijat!

Více informací stran aktuálně platných opatření zveřejňujeme zde: https://www.laznevbechyni.cz/aktualni-opatreni

Datum zveřejnění: 22.11.2021 | Kategorie: Provozní

Lázně Bechyně
619ca3e1bde1d_aktualni-opatreni.jpg
Lázně Bechyně

Další novinky a aktuality

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím